Archive

Archive for February, 2007

Zvanam uz Lattelekom. Un nemaksājam. [papildināts]

February 22nd, 2007 1 comment

Nesen uzzināju par vienu Skype analoģisku programmu PoivY [www.poivy.com], kura piedāvā bezmaksas zvanus uz lielu skaitu pasaules fiksēto telekomunikāciju operatoru. Arī Lattelekom. Tarifi zvaniem uz mobilajiem jūtami zemāki nekā SkypeOut. Izklausās labi, vai ne?

poivy

Kā zināms visam, kas šķiet par brīvu, cena pielīmēta kaut kur apakšpusē. Šajā gadījumā atklājās, ka, ja tavs kredīts ir 0, tad bezmaksas zvanīšanās apstāsies pie 30. sarunas. Te nu ir jāizvērtē. Ja mājās no fiksētā telefona atteicies esi jau sen, varbūt ir vērts ieguldīt. Minimālā kredīta summa ar nodokļiem sanāk 12,50 Euro, kas dod iespēju tērēt 10,00 Euro lielu kredītu. Par zvaniem uz Lattelekom, protams, neko no kredīta nost neņem. To kredītā iemaksāto naudu līdz pāris eurocentu līmenim var norunāt uz mobilajiem. Katrā ziņā samaksāju un nenožēloju.

Papildinājums. Vēl viens “-“. Tā bezmaksas zvanīšanas uz Lattelekom “haļava” ir tikai uz kaut kādiem mēnešiem 4. Pēc tam viss kā “normāli” pieklājas. Nu vispār …..

Categories: Datorlietas, Telekomunikācijas Tags:

Mūziku ir jābauda!

February 21st, 2007 No comments

Bet pavisam romantiskai atmosfērai piederētos arī šāds Salvadora Dalī mākslas darbu stilā veidots stīgu instruments.Skaisti, bet vairums droši skatās uz to kā kaut ko, ja ne nereālu, tad bezjēdzību. Patiesībā diezgan dziļa doma. Neviens audio ieraksts nespēj aizstāt dzīva mūzikas instrumenta skanējumu. Šis ir reāls risinājums, kā elektriska ierīce var radīt skanējumu tuvu mākslinieka izpildītajam. Zemē metama šī doma pilnīgi noteikti nav.

Šeku reku no šejienas dabūts: http://www.tusovka.lt/viewtopic.php?t=24194

Categories: Mūzika Tags:

Windows Media Player neatskaņo *.pls?

February 21st, 2007 No comments

Ir zāles! ŠEIT >

Categories: Datorlietas, Mūzika Tags:

Jā, šī diena ir pienākusi! E-lietu dienasgrāmata ir gaisā!

February 20th, 2007 1 comment

Precīzāk sakot – tīklā. Pārāk bieži sastopos ar interesantām un noderīgām lietām, kuras gribētu izstāstīt visiem draugiem. Tagad par tām šeit.

Categories: E-lietas, Paziņojumi Tags: