Home > Datorlietas, E-lietas, Telekomunikācijas > Bite. Skype. MSN. GoogleTalk [papildināts]

Bite. Skype. MSN. GoogleTalk [papildināts]

beedogs_1.jpgPirms kāda laika rakstīju par “kvalitatīvo” Bites pakalpojumu, kura ietvaros katrs Bites mobilā tīkla lietotājs var no sava mobilā piezvanīt Skype lietotājam. Inovācijas nav apstājušās un Skype pievienojušies arī MSN un GoogleTalk. (Info: Dienas Bizness)

Protams, šāda iespēja priecē tīri pakalpojumu integrācijas dēļ. Senākie Latvijas mobilie operatori (un visdrīzāk jau arī Bite) nav bijuši sajūsmā par šiem bezmaksas risinājumiem, taču nedaudz distancējušies no tiem, jo nepārstāv vienu virzienu. Mobilais ir mobilais, pakam IP telefonija ir piesieta pietiekami ātra interneta pieslēguma pieejamībai. Pazīstu cilvēkus, kuri reizi pa reizei izmanto 3G piedāvātās datu pārraides ātruma iespējas, lai runātu caur Skype, kurš instalēts uz palma (palmtop).

Šobrīd no jaunpienācējiem MSN un GTalk esmu notestējis tikai GTalk un kvalitāte ir laba. Nesalīdzināmi labāka nekā Skype galā, lietojot BiteToSkype.

Lai piezvanītu interneta programmas lietotājam, jānosūta SMS ar tekstu skype,msn vai gtalk un personas lietotājvārdu (piemēram,
skype viesturs.kurmis
msn nospam@hotmail.com
gtalk nospam@gmail.com

) uz numuru 1662. Ja programmas lietotājs būs tiešsaistē, viņš tiks automātiski pievienots. Ja tas nebūs iespējams, BITES klients par to tiks informēts ar bezmaksas SMS starpniecību.

No 1.jūlija līdz 1.septembrim pusstundu ilga saruna ar interneta programmu Skype, MSN un Google Talk lietotājiem BITES klientiem izmaksās 0,40 Ls.

Mobilo tālruņu ar WAP funkciju īpašnieki var izmantot iespēju zvanīt uz internetu no wap portāla BITE plus. Viņiem pārlūkā jāievada adrese call.biteplus.lv un jāieraksta zvana adresāta interneta programmas lietotājvārds.

 1. May 24th, 2007 at 14:46 | #1

  Es tā līdz galam arī neizprot LMT nedraudzēšanos ar IP līmeņa saziņas līdzekļiem: pieļauju, ka tas ir tikai un vienīgi miljonu rausšanas dēļ – ah, kā gribās iedzīvoties lielās naudās!… Burzūji… TomeÅ— tas ir pamatīgs solis uz priekšu. Patiesībā – vēl aizvien nesaprotu, kāpēc vadoši messengeru izstrādātāji – vēl aizvien nav iekļāvuši iespēju sazināties savā starpā ar cita veida messengeri. Te it kā Yahoo! piedāvā iespēju – izmantojot viņu mess. sazināties ar MSN mesengera lietotājiem (adresēm). Bet viņš nestrādā (vismaz man nē).

 2. May 25th, 2007 at 10:57 | #2

  to sauc par tehnoloģiju progresu :)

 3. Nazia
  March 22nd, 2012 at 07:22 | #3

  Dear Steve, thank you for your question.For V-cut, you could csfpiey them in contour files, use lines same as outline.And, no extra cost for it.Best Regards!

 1. No trackbacks yet.

Switch to our mobile site