Labākās fotokameras 2018. gadā

Šis jautājums tiek bieži uzdots, kas tad ir labākā fotokamera 2018. gadā? Šis jautājums liek diskutēt pat profesionaliem, jo cik cilvēku tik viedokļu, īpaši mūsdienās, kad izvēle ir liela. Bet kuras ir tad labākas kameras uzzināsiet šajā rakstā.

Ja apsverat iegādāties jaunu fotokameru, un ar fotogrāfēšanu nodarbojaties hobija līmenī, tad Jums paveras plašas sortimenta klāsts. Noteikti ieteiku iegādājaties soguļa kameru. Dažus gadus atpakaļ, es ieteiktu izvēlēties sākuma līmeņa DSLR, bet pašlaik par tām pašām izmaksām jūs varat iegūt spējīgāku un vieglāk izmantot bezkontaktu kameru sistēmu.

Sony Alpha a6300 vai Sony Alpha a6500 ir lieliski fotoaprāti, vai arī pat vecāki Sony RX10 Mark II. Tās ir aprīkotas ar modernu dizainu, un ir izcils autofokuss. Tām ir visi zvani un svilpes par labu zemas gaismas veiktspēju, WiFi savienojumu un akumulatora darbības laiku, nemaz nerunājot par labu objektīvu.

Abām kamerām ir labas automātiskās fokusēšanas sistēmas, kas palīdz radīt lielisku attēla kvalitāti. Sony ne vienmēr veido labākās bezkontaktu kameras (ir Nikon, Canon un Olympus kolēģi), taču es uzskatu, ka tās ir lieliskas.

Starpprodukts

Lūk, kur lietas kļūst mazliet sarežģītākas. Kad esat mazliet apguvuši fotografēšanu, jūsu vajadzības sāks kļūt nedaudz konkrētākas. Jūs sākat veidot stilu, kuru vēlaties uzņemt, tēmu, kas jūs interesē, vai varbūt īpašas funkcijas, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Šajā brīdī jums ir jāizlemj, kura kamera vai pilna kadru kamera vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Neskatoties uz to, es vēlos ieteikt vienu kameru vidējam lietotājam, it īpaši to, kas vēlas pēc iespējas vairākm izmantot savu fotografēšanas iespējas.

Šoreiz es patiešām gatavos piedāvāt vecāku modeli, kas vēl joprojām ir spēcīgs 2018. gadā: Nikon D750. Nikon ir patiesi visaptverošs un to var iegādāties par lielisku cenu. Šī ļoti labi pārdomātā DSLR kamera joprojām ir iecienīta daudzu fotogrāfu vidū. Iespējams, tā nav jaunākā versija, bet tā joprojām iepako visu nepieciešamo kompaktā DSLR pilnas kadru kamerā. Pat 2018. gadā tā ir laba fotokamera visu līmeņu fotografēšanai.

Uzlabots modelis

Augstākajām lietām, patiesībā nav sliktu izvēli. Visi ražotāji savās kamerās ir izlecuši vislabākās tehnoloģijas, un rezultāti ir iespaidīgi. Tomēr šogad patiesi izceļas viena kamera, un tā ir Nikon D850. Automātiskās fokusēšanas sistēma ir ātra un precīza. Kontrole ir jūsu rokās!

Noslēgumā

Katra šī raksta kamera spēj radīt augstas kvalitātes attēlus, un daži no tiem ir daudz progresīvāki nekā citi, bet 2018. gadā gandrīz visas kameras ir fantastiskas. Šajā sarakstā sniegtie ieteikumi piedāvā dinamisku iespēju klāstu, vai jūs iepērkoties iesācēja līmenī – DSLR kamera, vai vienkārši meklējat vislabāko bezkontakta kameru.